Пошук

Апарати ТВО, ТВЗ для контролю якості нафтопродуктів

Апарат ТВЗ

Контроль якості нафтопродуктів із кожним днем стає дедалі більш актуальним через підвищення обсягів отримання сировини і щоденного збільшення в ньому потреби людини. У зв’язку з цим нафтобази, АЗС, пересувні лабораторії та інші нафтовидобувні, нафтозберігаючі та нафтопереробні підприємства повинні володіти всією технологічною базою, що забезпечує не тільки надійність, але і безпеку для оточуючих. На виробництві обов’язково має бути присутнім точне сучасне обладнання, зокрема й для контролю якості, в потрібній кількості.

Якщо своєчасно не забезпечити необхідний контроль якості продуктів нафтової промисловості, зокрема бензинуі дизельного пального, на кордоні держави, при надходженні на АЗС, під час зберігання в нафтотерміналі, можна не просто дати споживачеві низькопробний продукт, але й посягнути на його безпеку. У той же час, якщо укомплектувати лабораторію всім необхідним обладнанням (для визначення вибухової стійкості, наявності сірки, води, всіляких домішок), то можна легко здійснити ефективний і такий потрібний контроль якості. Варті уваги в цьому плані апарати ТВО і ТВЗ, розраховані на визначення температури займання, спалахування.

Апарат ТВО

Призначення лабораторних апаратів ТВО: визначення температури спалаху нафтопродуктів у відкритому тиглі. Вони підходять не тільки безпосередньо для лабораторій, а й для дослідницьких центрів, і для підприємств, що використовують нафтопродукти. Робота обладнання здійснюється згідно вимог національних і міжнародних стандартів.

Принцип такий: нагрівання проби відбувається у відкритому тиглі, швидкість – встановлена, час – не менше 5 секунд від моменту спалахування парів і загоряння.

Самі пристрої характеризуються бездоганною якістю матеріалів і збірки. Вироблені на сучасній технологічній базі, вони примітні своєю компактністю, ергономікою дизайнерського рішення і неймовірним комфортом в експлуатації. Діапазон температури спалаху – 79-360 °С.

Що робить ТВО обладнанням, яке яскраво виділяється на тлі аналогів? Напевно, його програмне забезпечення: наявність програм для аналізу різних продуктів, вбудована пам’ять на 20 випробувань, а також спецпрограма для швидкої оцінки спалаху проби невідомого походження.

Апарат ТВЗ

На відміну від ТВО, апарати ТВЗ визначають температуру спалаху в закритому тиглі. За іншими параметрами (широке застосування, відповідність стандартам, висока якість виготовлення та функціоналу) вони відмінностей не мають.

Принцип роботи наступний: нагрівання проби відбувається в закритому тиглі, швидкість – постійна (плюс безперервне розмішування), випробування на займання здійснюється через певні проміжки температур. Так дізнаються найнижчу температуру горючої речовини, при якій можливе займання, але неможливе подальше горіння.

ПоширитиНапишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *