Пошук
Сульфат амонію (амоній сірчанокислий)

11.40 грн

Аммоний сернокислый опт
Amonyj_sulfat

Сульфат амонію (амоній сірчанокислий)

11.40 грн (ціна за 1 кг)

Амоній сірчанокислий (сульфат амонію) – безбарвний кристалічний продукт невисокої гігроскопічності, що складається з кристалів ромбічної сингонії. Добре розчиняється у воді (при різній температурі – по-різному, наприклад, 75,4 г/100 мл при 20 °C), слабше – в мурашиній кислоті; в ацетоні, етиловому спирті та діетиловому ефірі не розчиняється. Нагрівання призводить до розкладання на кислу сіль і аміак.

Очистити
Артикул: 10546. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності амоній сірчанокислий. У нас можна купити сульфат амонію оптом за доступною ціною. Амоній сірчанокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна амонію сірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амонію сірчанокислого по всій території України. Ціна амонію сірчанокислого також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі сульфату амонію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Амоній сірчанокислий (амонію сульфат, (NH4)2SO4 , амонійна сіль сірчаної кислоти) – порошок білого кольору, добре розчинний у воді, нерозчинний у спирті та ацетоні.

Характеристики сульфату амонію

Сульфат амонію отримують взаємодією сульфатної кислоти або оксидів сірки з аміаком. Амоній сірчанокислий можна отримати з димових газів електростанцій і сірчанокислотних заводів. Для цього наявні в газі оксиди сірки зв’язують, вводячи газоподібний аміак, який перетворює їх на різносульфат амонію гуртманітні солі амонію, у тому числі і на сульфат амонію.

Амоній сірчанокислий (сульфат амонію) – неорганічний реактив, бінарна сполука, що має незначну гігроскопічність. Синтетична амонійна сіль сірчаної кислоти застосовується у вигляді прозорих кристалів або білого порошку, який не має запаху. Коксохімічна сіль має сірий колір, червонуватий або синюватий відтінок. Розсипчастість – 100 %.

Застосування сірчанокислого амонію

Амоній сірчанокислий застосовують при виробництві гербіцидів, мінеральних добрив, кормів для тварин, будівельної ізоляції, віскозного волокна і для вичинки шкір. У біохімії –  для очищення білків переосадженням сульфатом амонію. У засобах гасіння пожеж використовують у якості антипірену. До складу вибухової речовини сульфат амонію вводиться для зниження займистості та усунення небезпеки самовільного займання.

У харчовій промисловості зареєстрований як харчова добавка E517. Його використовують як емульгатор, для створення однорідних водно-жирових сумішей. Також застосовують як поліпшувач муки і хліба, стабілізатор.

Сульфат амонію використовується в технології хлорування води з амонізацією. Вводиться в оброблювану воду за кілька секунд до хлору, зв’язуючи вільний хлор утворює хлораміни. Завдяки цьому скорочується витрата хлору, значно зменшується утворення хлорорганіки,  шкідливої для організму людини, зменшується корозія труб.

Амоній сірчанокислий широко використовується у сільському господарстві як мінеральне добриво. Сульфат амонію містить сірку і азот, що входять до складу білків і амінокислот, і є одними з найважливіших елементів живлення сільськогосподарських культур. При застосуванні сульфату амонію одночасно ліквідується недолік азоту і сірки в живленні рослин, крім цього азот, що знаходиться у амонійній формі, запобігає накопиченню нітратів у ґрунті. Сульфат амонію випускається у гранульованому і негранульованому виді. Добриво добре розчинне у воді і не так сильно поглинає з повітря вологу (негігроскопічне), як аміачна селітра, тому при зберіганні не злежується і зберігає сипкість. Сульфат амонію рекомендується в першу чергу для наступних культур: вимогливих до сірки (ріпак, капуста, гречка, пшениця); таких, що краще виростають на слабокислих ґрунтах (морква, картопля, чай, соняшник, помідори, льон, щавель, петрушка, редька, малина); таких, що віддають перевагу амонійній формі азоту перед нітратною (картопля, цукровий буряк, кормові культури).

Сірчанокислий амоній активно використовують у різних галузях промисловості:

  • харчовій (в якості харчової добавки, стабілізатора і емульгатора, для поліпшення якості борошна і борошняних виробів, а також збільшення їх об’єму);
  • біохімічній (для очищення білків);
  • текстильній (при виготовленні віскози);
  • кольоровій металургії (для травлення металів);
  • хімічній (як компонент електролітів, в якості затверджувача лаків і клеїв);
  • електротехнічній (для вилучення при паянні оксидної плівки з поверхонь);
  • фотосправі (в комплексі з іншими речовинами для швидкого фіксажу).

Сульфат амонію широко застосовується під час хлорування води з амонізацією. Його вводять перед хлором, буквально за кілька секунд. Обидві речовини, взаємодіючи, утворюють хлораміни. Внаслідок цього вдається досягти відразу кількох цілей: в рази скоротити утворення шкідливої для людського організму хлорорганіки, знизити витрати хлору і протистояти корозії водогінних труб.

Сульфат амонію входить до складу порошкових вогнегасників і засобів вогнезахисту, знаходить застосування при утворенні марганцю в процесі електролізу. Машинобудування, лісова і деревообробна промисловість, медицина – всі ці сфери також не обходяться без використання амонію сірчанокислого.

Окремо хочемо сказати кілька слів про його місце в сільському господарстві, де він виступає популярним добривом. Ця азотно-сірчана мінеральна підживка має легкозасвоювану форму, малогігроскопічна, не їдка, вноситься під різні культури в усі сезони в якості основного добрива, підкислюючи ґрунт. На відміну від інших мінеральних добрив, сульфат амонію не універсальний. Наприклад, ефективність при піживленні вівса, льону, пшениці, гречки та сої невелика. Разом з тим, капуста і буряк, ріпа, редька і редиска чудово реагують на його внесення.

За оптимальних умов зберігання, цей реактив залишається в розсипному вигляді і не злежується. Поширене застосування сірчанокислого амонію в сільському господарстві пояснюється, головним чином, одночасним підвищенням частки азоту і сірки, яких потребують рослини, і видимим поліпшенням якості продукції.

Амоній сірчанокислий і його вплив на людський організм

Сульфат амонію безпечний для людини, його токсичність – наднизька. Завдяки цьому, Україна, Росія і країни ЄС дозволяють підприємствам на своїх територіях використовувати його в якості харчової добавки (як замінник солі).

Але все-таки не варто забувати, що це хімічна сполука і, як для будь-якої іншої речовини хімічного характеру, використання сірчанокислого амонію передбачає дотримання норм безпеки в технічному аспекті і дозування – в споживчому.

Якщо Вам потрібно купити оптом амоній сірчанокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат амонію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Зберігати цей реактив необхідно в прохолодному сухому місці з хорошою вентиляцією.

Вага

біг-бег 1000 кг, мішок 50 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Аммоний сернокислый опт

Залишіть відгук до товару “Сульфат амонію (амоній сірчанокислий)”