Пошук
Сульфат амонію (амоній сірчанокислий) BASF

21.00 грн

Сульфат амонію (амоній сірчанокислий) BASF

21.00 грн (ціна за 1 кг)

Амоній сірчанокислий (сульфат амонію) – безбарвний кристалічний продукт невисокої гігроскопічності, що складається з кристалів ромбічної сингонії. Добре розчиняється у воді (при різній температурі – по-різному, наприклад, 75,4 г/100 мл при 20 °C), слабше – в мурашиній кислоті; в ацетоні, етиловому спирті та діетиловому ефірі не розчиняється.

Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності амоній сірчанокислий BASF. У нас можна купити сульфат амонію BASF оптом за доступною ціною. Амоній сірчанокислий BASF має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна амонію сірчанокислого BASF Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амонію сірчанокислого BASF по всій території України. Ціна амонію сірчанокислого BASF також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі сульфату амонію BASF оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Нагрівання призводить до розкладання на кислу сіль і аміак.

Молярна маса – 132,14052 г/моль, густина – 1,769 (при 20 °C). Термовластивості: t плавлення – 235-280 °C, t розкладання – 218 °C. Формула – (NH4)2SO4.

Отримання. Є кілька способів синтезу цієї речовини, основний з них – за допомогою реакції між розчином аміаку і сульфатною кислотою.

Застосування. Сульфат амонію використовують у таких галузях:

– аграрний комплекс (як мінеральне добриво);

– текстильна промисловість (створення віскозного полотна);

– біохімія (очищення білків шляхом переосадження);

– харчопром (як добавка до їжі E517, покликана регулювати кислотність);

– водоочищення (скорочення кількості утворюваної хлорорганіки, небезпечної для людини, а також уповільнення корозійних процесів у трубопроводах);

– деревообробка (захист деревини);

– целюлозно-паперова індустрія (виробництво вогнетривкого паперу).

Зберігати цей реактив необхідно в прохолодному сухому місці з хорошою вентиляцією.

Якщо Вам потрібно купити оптом амоній сірчанокислий BASF, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат амонію BASF, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Амоній сірчанокислий (сульфат амонію) BASF

Залишіть відгук до товару “Сульфат амонію (амоній сірчанокислий) BASF”