Пошук
Оксалат амонію (амоній щавлевокислий)

-

Оксалат амонію (амоній щавлевокислий)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Амоній щавлевокислий (оксалат амонію) – хім. сполука, сіль катіона амонію і етандіової кислоти у вигляді позбавлених кольору і запаху кристалів ромбічної сингонії. Піддається розчиненню у воді (5 % при 20 °С), у метилкарбінолі розчиняється слабо. Формує кристалогідрат (NH4)2C2O4•H2O.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оксалат амонію. У нас можна купити амоній щавлевокислий за доступною ціною. Амоній щавлевокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна оксалату амонію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амоній щавлевокислого по всій території України.  При купівлі амонію щавлевокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 124,10 г/моль, густина гідрату – 1,50 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 133 °C, ентальпія формування – 1424 кДж/моль. Формула – (NH4)2C2O4.

Отримання оксалату амонію відбувається в результаті впливу розчину нітриду водню на розчин етандіової кислоти. Синтез безводної солі здійснюється повільним висушуванням кристалогідрату при невеликому підвищенні температури.

Застосування. Основні сфери і процеси, де застосовують цей продукт: аналітична хімія, металургія, виробництво вибухівки, металевого лаку, вилучення із заліза олова, фарбування, виявлення Ca, Pb і рідкісноземельних елементів.

Безпека. Амоній щавлевокислий – речовина шкідлива і токсична, може становити смертельну небезпеку для людини і згубно впливати на організми, що живуть у водній екосистемі. Серед поширених уражень цим реактивом – опіки шкірних покривів, подразнення слизових очей, ураження дихальних шляхів, печінки, нирок і нервової системи. Це варто обов’язково враховувати при роботі з ним. Також необхідно застосовувати спецодяг: комбінезон, фартух, рукавиці, окуляри і респіратор.

Зберігати цю субстанцію потрібно в прохолодному добре провітрюваному місці, уникаючи вогню, іскор, сусідства з несумісними матеріалами.

Термін придатності згідно гарантії – 3 роки від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити гуртом оксалат амонію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на амоній щавлевокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Амоній щавлевокислий (оксалат амонію)

Залишіть відгук до товару “Оксалат амонію (амоній щавлевокислий)”