Алюмокалієві галуни: застосування і властивості

Алюмокалієві галуни: застосування і властивості

алюмокалієві галуни застосуванняАлюмокалієві галуни – це мінерали природного походження, що знайшли широке застосування в медичній та косметологічній сферах. За своєю суттю – похідні відповідних лужних металів. Зовні виглядають як досить великих розмірів кристали прозорої текстури, що не мають забарвлення й є солодкими на смак. У продаж в якості основи для різних засобів і препаратів надходять у подрібненому вигляді – в формі порошку (присипки) білого кольору.

Серед основних властивостей цього продукту: обволікаюча, протизапальна і припікаюча. Також він наділений в’яжучими характеристиками, у зв’язку з чим сприяє ефективному абсорбуванню вологи без блокування потових залоз.

Зверніть увагу!

алюмокалієві квасці застосуванняМедицина, фармацевтика, косметологія – не єдині галузі, в яких задіюються галуни, хоча багато хто думає саме так. Цей матеріал, крім згаданих напрямків, використовують у:

- текстильній промисловості (ним просочують тканини для досягнення вогнестійкості);

- харчопромі (для очищення води і розпушування борошна в тісті).

Також за допомогою галунів виконують дублення шкіри. Але оскільки застосування з лікувальною метою найбільш поширене, розгляньмо детальніше саме цей аспект.

У зв’язку з кровоспинним, дезинфікуючим, абсорбуючим та протизапальним впливами, галуни добре показують себе, коли потрібно зупинити кровотечу і продезінфікувати рану. Вони чудово допомагають упоратися з надмірною пітливістю. Бездоганно діють при великому переліку шкірних недуг, зокрема при дерматиті, екземі й нейродерміті. Тут вони покликані знімати больові відчуття, усувати свербіж, що супроводжується печінням. Допомога в цих питаннях здійснюється шляхом підсушування і в’яжучої дії.

Загалом, лікування за допомогою алюмокалієвих галунів показане при таких хворобах:

- мікози (хвороби грибкової природи);

- гіпергідроз (рясне потовиділення, головним чином, пахв і долонь);

- попрілості в паху і під грудними залозами;

- гінгівіт та кон’юнктивіт;

- стоматит, спровокований вірусом герпесу;

- жирна себорея;

- надмірне стягнення шкіри;

- врослі нігті.

Особливе місце цьому мінералу відводиться в народній медицині. З його допомогою (у вигляді мазей, розчинів, ванночок) лікують геморой, трофічні виразки, опіки, рани. Його використовують для обробки рук тоді, коли необхідно довго контактувати/перебувати в воді. Застосовують його і для поліпшення естетичних моментів, щоб позбутися негараздів, пов’язаних з волоссям, шкірою та нігтями. Цей реактив чудово показує себе при жирній і покритій порами шкірі в складі масок/лосьйонів для обличчя. При підвищеній пітливості приймають ванни з галунами. Вони значно мінімізують активність сальних і потових залоз, не порушуючи їх функціонування, чого не скажеш про більшість промислових дезодорантів.

Як бачите, алюмокалієві галуни – супер-засіб від різних недуг. На додаток вони не викликають алергій і можуть бути використані навіть людьми, які схильні до алергійних реакцій. Ця речовина не заборонена до застосування дітьми і вагітними жінками. Однак невеликий ризик все ж існує: не є винятком подразнення слизових оболонок очей, почервоніння шкірних покривів, захворювання дихальних шляхів, розлади травлення і блювота. Про це важливо знати.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.