Пошук
Діоксан

-

Діоксан

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

1,4-Діоксан (діетилендіоксид) – це циклічна хім. сполука, простий ефір, розчинник з більшою розчинювальною здатністю, ніж діетиловий ефір. На вигляд – прозора, позбавлена кольору рідка речовина з великими показниками гігроскопічності. Запах характерний ефірний, солодкий. Розчиняється в сірчаному ефірі, диметилкетоні, метилтрихлориді та деяких інших розчинниках органічної природи. З водою відбувається змішування в будь-яких співвідношеннях і утворення азеотропної суміші.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності діоксан. У нас можна купити діоксан гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна діоксану Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 88,11 г/моль, густина – 1,033 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 12 °C, t кипіння – 101 °C, t спалаху – 5 °C, ентальпія формування – -354 кДж/моль. Формула – C4H8O2.

Отримання діоксану

Отримання діоксану з комерційною метою можливе з 1,2-етандіолу, з хлорексу та етиленоксиду.

Застосування діоксану

Цю речовину використовують у широкому спектрі сфер і процесів, оскільки вона є багатофункціональним розчинником. З її допомогою розчиняють віск і жири, олії і барвники, ефіри целюлози та солі літію, а також низку інших матеріалів. Вона часто застосовується як полярний апротонний розчинник в органічній хімії, в лабораторній та промисловій практиці. Нею стабілізують хлоровмісні чорнила і розчинники, наприклад, 1,1,1-трихлоретан з метою зберігання і перевезення в тарі з алюмінію.

Крім того, діетилендіоксид знаходить місце при створенні ліків. Також він застосовується в текстильному виробництві як зволожувач і диспергатор. Ще одна популярна роль – екстрагуючий агент.

Упакування, перевезення, зберігання діоксану

Тарою для цього продукту служать, як правило, металеві бочки. Перевозити допустимо авто-, залізничними і водними ТЗ з накриттям. Відповідне місце для зберігання – сухе темне приміщення. Зберігати його необхідно винятково в стабілізованому стані, забезпечивши захист від вогню і унеможлививши сусідство сильних кислот та окислювачів.

Термін придатності згідно гарантії – 2 роки від дати виробництва.

Де купити діоксан, ціна діоксану

Якщо Вам потрібно купити оптом діоксан, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на діоксан, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

512580_dioksan-21060416-35c26910

Залишіть відгук до товару “Діоксан”