faq

Наші переваги

Натрій гідроксид (каустична сода, каустик, їдкий натрій, їдкий луг)

Пропонуємо натрій гідроксид (каустичну соду) зі складів у м.Львові за низькими цінами по всій території України.

Натрій гідроксид (каустична сода, каустик, їдкий натрій) Натрій гідроксид (каустична сода, каустик, їдкий натрій)

Натрій гідроксид продаж (лат. Natrii hydroxidum; інші назви - каустична сода, каустик, їдкий натрій, їдкий луг) - найпоширеніший луг, хімічна формула NaOH.


Їдкий натрій застосовується в усіх галузях промисловості, а також для побутових потреб.
Каустик використовується в целюлозно-паперовій промисловості для делігніфікації (сульфатний процес) целюлози, у виробництві паперу, картону, штучних волокон, ДВП.

 

 Їдкий луг використовують для омилення жирів при виробництві мила, шампуню та інших мийних засобів.


У хімічних галузях промисловості натрій гідроксид застосовується для нейтралізації кислоти, як реагент або каталізатор у хімічних реакціях; у хімічному аналізі - для титрування; також NaOH використовується для травлення алюмінію та у виробництві чистих металів
; у нафтопереробці - для виробництва олив.

 

Каустична сода продаж бере участь у виготовленні біодизельного пального, що одержується з рослинних олій та використовується для заміни звичайного дизельного пального. Для отримання біодизелю до дев'яти масових часток рослинної олії додається одна масова частка каустику.

 


Використовується їдкий натрій в якості реактиву для розчинення засмічень каналізаційних труб у вигляді сухих гранул або у складі гелів. Натрій гідроксид дезагрегує засмічення і сприяє легкому просуванню його далі по трубі.


Каустична сода у цивільній обороні застосовується для дегазації і нейтралізації отруйних речовин, у тому числі зарину, в ізолюючих дихальних апаратах (ІДА), для очищення повітря від вуглекислого газу, що видихається.

 

У приготуванні їжі каустик бере участь: для миття та очищення фруктів та овочів від шкірки, у виробництві шоколаду та какао, напоїв, морозива, фарбування карамелі, для розм'якшення маслин і при виробництві хлібобулочних виробів.

 

Натрій гідроксид зареєстрований в якості харчової добавки E524.


Гідроксид натрію продаж - їдка речовина, яка викликає корозію металів. Їдкий луг належить до речовин другого класу небезпеки. Тому при роботі з лугом потрібно дотримуватися обережності. При попаданні на шкіру, слизові оболонки і в очі утворюються серйозні хімічні опіки. При контакті слизових поверхонь з їдким лугом необхідно промити уражену ділянку струменем води, а при попаданні на шкіру - слабким розчином оцтової кислоти.

Використовуючи натрій гідроксид (соду каустичну) рекомендують застосовувати засоби хімічного захисту: хімічні захисні окуляри для захисту очей, гумові рукавички або рукавички з прогумованою поверхнею для захисту рук (латексні рукавиці), для захисту тіла, хімічностійкий одяг, просочений вінілом або прогумовані фартухи.


Умови зберігання гідроксид натрію (каустичної соди продаж , каустику, їдк
ого натрію, їдкого лугу): у щільно закритій тарі, в недоступному для дітей та тварин місці.

 

Натрій гідроксид (NaOH) - тверда речовина білого або жовтуватого кольору, виробляється у вигляді гранул або лусочок, без запаху, слизька на дотик (як рідке мило). Найбільш поширені назви - каустик, каустична сода, їдкий натр. Це сильний луг, який має властивість руйнувати органічні матеріали та речовини. Особливо небезпечний для людини, оскільки викликає серйозні опіки шкіри, подразнення слизових оболонок. Належить до 2 класу небезпеки шкідливих речовин. Варто пам’ятати про вибухонебезпечні властивості їдкого натру. Проявляються вони при реакції гідроксиду натрію з металами (цинк, олово, алюміній). Нерозчинний в ацетоні, ефірах. Серед основних властивостей каустику варто відзначити його добру розчинність у воді з виділенням великої кількості теплоти; також каустична сода розчиняється в гліцерині, метанолі, етанолі; гігроскопічна (активно вбирає вологу з повітря), нейтралізує шкідливі гази (наприклад, вуглекислий газ), завдяки чому використовується в деяких дихальних апаратах.

Висока активність гідроксиду натрію дозволяє застосовувати дану речовину в різноманітних галузях промисловості від хімічної і нафтопереробної до харчової. Розглянемо основні сфери застосування їдкого натру. В деревообробній промисловості каустична сода використовується для виготовлення ДВП, целюлози; в нафтопереробній - для очищення нафтопродуктів та виробництва біодизелю; в металургійній – для виготовлення алюмінію; в легкій промисловості - для вибілювання тканин, виготовлення шовку; в автомобільній – в акумуляторах. Виробництво хімічних реактивів (зокрема, трилону Б), хімічних волокон, нейтралізація кислот і кислотних основ - найбільш поширені напрямки хімічної промисловості, де активно використовують гідроксид натрію. В наш час неможливо уявити виготовлення твердого мила без каустичної соди, а також деяких шампунів, кремів, рідини для зняття лаку, мийних засобів. Це один зі складників засобів для очищення труб від засмічення завдяки хорошій здатності розчиняти органіку будь-якого походження. Ще одна галузь, де застосовують гідроксид натрію - це харчова промисловість. Там він більш відомий як популярна харчова добавка Е524. Використовується вона як регулятор кислотності під час приготування солодощів, безалкогольних напоїв, хлібобулочних виробів, рафінування олії.

Купити натрій гідроксид (соду каустичну, каустик, їдкий натр) можна оптом на сайті компанії Система Оптимум. Ціна на каустичну соду залежить від виробника та обсягу придбаного товару. На тоннажні кількості, які ми доставляємо власним автотранспортом, ціни одні з найкращих у країні.

Додаткова інформація, зокрема показники якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ який можна переглянути за наступним посиланням.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Натрій гідроксид гранульований (сода каустична)

NaOH

Кваліфікація

тех

Виробник

Росія (Волгоград)

Термін зберігання  

2 роки

 

 

Показники якості

Найменування показника

Значення

Фактичні дані

Марка ГР

Вищий сорт

Перший сорт

ОКП 21 3211

1

Зовнішній вигляд

Гранули сферичної або

напівсферичної форми

Відповідає

2

Колір

Білий

Білий (допускаються відтінки від рожевого до темно-сірого)

Білий

3

Масова частка гідроокису натрію (їдкого натру, натрію гідроксиду) (NaOH), % не менше

≥ 99,5

≥ 99,0

99,6

4

Масова частка вуглекислого натрію (Na2CO3), % не більше

≤ 0,5

≤ 1,0

0,43

5

Масова частка натрію хлориду (NaCl), % не більше

≤ 0,005

≤ 0,01

< 0,002

6

Масова частка сульфатів (SO4), % не більше

≤ 0,005

≤ 0,005

< 0,005

7

Масова частка заліза в перерахунку на оксид заліза (Fe2O3), % не більше

≤ 0,002

≤ 0,004

0,001

Лабораторний висновок: продукт відповідає вимогам СТО 00203275-206-2007

марка ГР, вищий сорт

Назад