faq

Натрій гідроксид (каустична сода, каустик, їдкий натрій, їдкий луг)

Пропонуємо натрій гідроксид (каустична сода) зі складу у м.Львові за низькими цінами по всій території України.

Натрій гідроксид продаж (лат. Natrii hydroxidum; інші назви - каустична сода, каустик, їдкий натрій, їдкий луг) - найпоширеніший луг, хімічна формула NaOH.


Їдкий натрій застосовується в усіх галузях промисловості, а також для побутових потреб.
Каустик використовується в целюлозно-паперовій промисловості для делігніфікації (сульфатний процес) целюлози, у виробництві паперу, картону, штучних волокон, ДВП.

 

 Їдкий луг використовують для омилення жирів при виробництві мила, шампуню та інших мийних засобів.


У хімічних галузях промисловості натрій гідроксид застосовується для нейтралізації кислоти, як реагент або каталізатор у хімічних реакціях; у хімічному аналізі - для титрування; також NaOH використовується для травлення алюмінію та у виробництві чистих металів
; у нафтопереробці - для виробництва олив.

 

Каустична сода продаж бере участь у виготовленні біодизельного пального, що одержується з рослинних олій та використовується для заміни звичайного дизельного пального. Для отримання біодизелю до дев'яти масових часток рослинної олії додається одна масова частка каустику.

 


Використовується їдкий натрій в якості реактиву для розчинення засмічень каналізаційних труб у вигляді сухих гранул або у складі гелів. Натрій гідроксид дезагрегує засмічення і сприяє легкому просуванню його далі по трубі.


Каустична сода у цивільній обороні застосовується для дегазації і нейтралізації отруйних речовин, у тому числі зарину, в ізолюючих дихальних апаратах (ІДА), для очищення повітря від вуглекислого газу, що видихається.

 

У приготуванні їжі каустик бере участь: для миття та очищення фруктів та овочів від шкірки, у виробництві шоколаду та какао, напоїв, морозива, фарбування карамелі, для розм'якшення маслин і при виробництві хлібобулочних виробів.

 

Натрій гідроксид зареєстрований в якості харчової добавки E524.


Гідроксид натрію продаж - їдка речовина, яка викликає корозію металів. Їдкий луг належить до речовин другого класу небезпеки. Тому при роботі з лугом потрібно дотримуватися обережності. При попаданні на шкіру, слизові оболонки і в очі утворюються серйозні хімічні опіки. При контакті слизових поверхонь з їдким лугом необхідно промити уражену ділянку струменем води, а при попаданні на шкіру - слабким розчином оцтової кислоти.

Використовуючи натрій гідроксид (сода каустична) рекомендуються наступні засоби хімічного захисту: хімічні захисні окуляри для захисту очей, гумові рукавички або рукавички з прогумованою поверхнею для захисту рук (латексні рукавиці), для захисту тіла, хімічностійкий одяг, просочений вінілом або прогумовані фартухи.


Умови зберігання гідроксид натрію (каустична сода продаж , каустик, їдкий натрій, їдкий луг): у щільно закритій тарі, в недоступному для дітей та тварин місці.

 

Додаткова інформація, зокрема показники якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ який можливо переглянути за наступним посиланням.

Назад