Фільтри мембранні (35 мм, нітрат целюлози)

720.00 грн (ціна за 1 упаковку)

№1-пористість 0,3мкм
№2-пористість 0,5мкм
№3-пористість 0,7мкм

В упаковці 100 шт.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Фільтраційні процеси в лабораторіях здійснюються досить часто, оскільки є важливою частиною аналітичних робіт. Вони дозволяють дізнаватися характеристики різних середовищ, контролювати якість продукції, бути в курсі кількісних параметрів тощо. Для їх здійснення необхідні спеціальні фільтраційні матеріали, особливою популярністю з-поміж яких користуються мембранні фільтри. Саме ці вироби ПП «Система Оптимум» пропонує купити клієнтам з усієї України на вигідних умовах.

Технічні характеристики

Лабораторні фільтри, загалом, використовуються для того, щоб відокремлювати від загальної маси зразка тверді фракції в умовах лабораторії. Основні конструктивні елементи: фільтруючий матеріал і жорсткий корпус/утримувач, що виконує роль обмежувача/опори для матеріалу-фільтранту. Популярні різновиди фільтрів: мембранні, паперові, відцентрові, шприцеві, скловолоконні й спеціалізовані. Особливим попитом користуються лабораторні паперові фільтри і мембранні (целюлозні та нітроцелюлозні, відповідно). Далі мова піде про останні.

Якщо вам знадобилося мембранні фільтри купити, пропонуємо якісні та недорогі вироби по 100 штук в упаковці. Їх розмір – 35 мм. Форма – кругла (у вигляді диска). Для придбання доступні три варіанти пористості: №1, №2 та №3 (0,3, 0,5 і 0,7 мкм). Взагалі форма і розмірні параметри – одні з головних аспектів, на які звертають увагу при покупці. Лабораторний аналіз, на загал, може передбачити залучення дисків діаметром 13-90 мм. Якщо ж говорити про промислову фільтрацію, то розмір може досягати 142 мм, 293 мм і навіть більше. Інший варіант форми – пластина.

Фільтри мембранні нітроцелюлозні – це стандарт як для аналітичного фільтрування, так і для мікробіологічного. З їх допомогою аналізують воду, харчові продукти, напої та ін. З функціональних параметрів, які не можна залишати поза увагою:

  • стійкість до H2O розчинів у кислотному діапазоні 4-8 (pH);
  • стійкість до таких середовищ, як спирти, олії й інші орган. розчинники;
  • екстрагованість (у воді) – менше 1 %;
  • макс. t застосування – 180 °С.

Виглядають мембранні фільтри як тонкі плівки-полімери, сформовані тисячами мікроскопічних пор. Розмір пор відповідає розмірним характеристикам самих мембран. Принцип функціонування елементарний: частки більшого діаметру, ніж мають пори, затримуються на мембрані, менші ж безперешкодно просочуються крізь фільтр.

Властивості та застосування

Мембранна фільтрація – загальна назва популярного методу, який дозволяє здійснювати хімічний (вивчення хім. складу речовини) і мікробіологічний (визначення наявності та чисельності бактерій, забрудненості середовищ мікробами) аналіз, плюс фільтрування в пром. масштабах для контролю якісного рівня. Те, що на цьому методі зупиняють вибір у більшості випадків, пояснюється масою його переваг, зокрема простотою, точністю і економічністю. Крім того, йому характерна абсолютна відповідність вимогам до мікробіологічних досліджень:

  • якісно-кількісне встановлення слідів мікроорганізмів здійснюється на належному рівні;
  • для тестування можуть відбиратися навіть ті зразки, в складі яких присутні антибіотичні або бактеріостатичні компоненти;
  • великі обсяги проб;
  • економні витрати поживного середовища;
  • можливість проведення після цього аналізу окремих колоній.

Без чого, як ви думаєте, неможливе здійснення цього виду фільтрації? Правильно, без такого надважливого компонента, як мембранні фільтри. Від нього залежить не тільки сам робочий процес, але й результат, якість отриманих даних. Тому недооцінювати його значення вкрай нелогічно.

Мембранні фільтри целюлозні або нітроцелюлозні поміщають у вакуумофільтрувальну конструкцію, після чого крізь них пропускають рідкі проби або їх розчини в стерильних середовищах. Так відбувається фільтрація, однією з обов’язкових умов якої є дотримання стерильності. Зазвичай, придатність дисків до використання актуалізується після автоклавної стерилізації. Також можлива обробка для усунення субстанцій, що сповільнюють ріст, за допомогою води або розчину хлориду натрію.

Завдяки ефекту сита в результаті зазначеного процесу, фільтр заповнюється мікроорганізмами, якщо такі є в складі аналізованого джерела, і навпаки залишається чистим, якщо ті відсутні. До слова, фільтр з висіяним колоніями можна зберігати, а потім за потреби застосовувати в якості документального підтвердження.

Безпосередньо мембранна фільтрація (застосування мембранного фільтра) передбачає задіяння стандартного фільтротримача. Після стерилізаційної обробки фільтрувального елемента його розташовують в чашці Петрі, в яку попередньо була поміщена картонна вкладка або поживне середовище. Далі йде інкубація в певному температурному режимі. Пориста структура – запорука утримування мікроорганізмів на фільтрі, а інкубування – можливість розширення колоній до таких розмірів, які можна побачити очима, не задіюючи будь-яких оптичних пристроїв. На завершення, як і годиться, підбиваються підсумки, підраховуються кількості, обчислюється співвідношення числа мікроорганізмів на зразку до загального обсягу. Дотримання всіх умов (якісний фільтр + середовище + температурний спектр + інкубаційний період) – запорука того, що в розпорядженні лаборанта виявляється точна інформація про те, чи забруднена проба мікроорганізмами і якщо так, то в якій мірі.

Якщо є необхідність знизити завантаження частинок і підвищити ефективність фільтрації, над мембранним фільтром можна розташувати попередній (що, до речі, на практиці відбувається досить часто). У такому випадку за попереднім фільтром буде закріплене первинне очищення (затримка найбільших включень).

Зверніть увагу! Вироби цього типу (фільтри мембранні) можуть використовуватися, щоб кількісно розділяти або фільтрувати завислі речовини не тільки рідких середовищ, але й газів.

Якщо вам знадобилося мембранні фільтри купити, і ви шукаєте, де це найкраще зробити, компанія «Система Оптимум» – до ваших послуг. Кожен, хто звернеться до нас з відповідним запитом, залишиться задоволений як характеристиками товару, так і умовами його придбання.

Наші фільтри найкращі, тому що:

  • виготовляються із високоякісного мембранного полотна;
  • відповідають потрібному опису (пори мають необхідні розмірні параметри, самі фільтри – оптимальну щільність і товщину);
  • при всій своїй високоміцності залишаються еластичними;
  • під час стерилізації не піддаються деформації;
  • не здійснюють токсичного впливу;
  • забезпечують точність результатів за оптимальний часовий проміжок.

Всі плюси продукції забезпечуються завдяки ретельному контролю кожної партії, що знаходиться на підприємстві, а потім відправляється замовнику. Їм на підтвердження – не просто наші слова, а наявність всієї необхідної супровідної документації, зокрема сертифіката якості.

Щодо вигод придбання у ПП «Система Оптимум»...

По-перше, лабораторні паперові фільтри завжди доступні для замовлення, позаяк достатні їх кількості – в постійній наявності на складах компанії. Такого, що доведеться довго чекати відправлення, не буде. Відтак, ви зможете організувати робочий процес по часу таким чином, як вам підходить.

По-друге, зручні умови оплати і доставки. Ми працюємо по всій Україні. Доставляємо замовлення власним автотранспортом і за допомогою популярних перевізників. Оплату приймаємо різними способами. Всі деталі уточнити і узгодити можна, зв’язавшись з нашим менеджером за контактним номером телефону.

По-третє, ми не завищуємо вартість, завжди намагаємося забезпечити спільно вигідну цінову пропозицію. Ба більше, при великих оптових замовленнях надаємо додаткові знижки.

Залишилися запитання? Телефонуйте, запитуйте, оформляйте замовлення! Фільтри мембранні від компанії «Система Оптимум» – це якість, надійність і суцільні вигоди!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фільтри мембранні (35 мм, нітрат целюлози) за вигідною ціною, також замовити Фільтри мембранні (35 мм, нітрат целюлози) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.