Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід

Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід – речовина органічної етимології, порошкоподібна маса світло-жовтого/сіруватого кольору, що складається з листоподібних кристалічних структур. Розчиненню піддається в органічних розчинниках (ацетоні, бензолі, етиловому спирті та сірчаному ефірі), у воді і трихлорметані розчинення погане.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності  диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід . У нас можна купити  диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід  за доступною ціною.  Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку  диметиламіно(N,N)-n-бензальдегіду по всій території України.  При купівлі  диметиламіно(N,N)-n-бензальдегіду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості, які має речовина, характерні для альдегідів і амінів. Взаємодіючи з гідроксиламіном, призводить до утворення ізонітрозосполук (оксимів), з фенілгідразином – фенілгідразону. При сполученні з кислотами формує солі. Відгін при стандартному тиску дає розкладання на N,N-диметиланілін та формальдегід. Під дією спиртового розчину гідроксиду натрію при t 30 °С трансформується в сукупність 4-диметиламінобензилового спирту і 4-диметиламінобензойної кислоти, а при нагріванні з оловом у соляній кислоті – в 4,4′-біс-(диметиламіно)-транс-стильбен.

Молекулярна маса – 149,19 г/моль, густина – 1,072 г/см3. Термовластивості: t плавлення – 74 °С, t кипіння – 176 °С. Формула – C9H11NO.

Отримання. У промислових масштабах цю сполуку отримують шляхом конденсації диметиланіліну з формальдегідом та п-нітрозо-N,N-диметиланіліном. Після цього йде розмежування сформованих у процесі азометинів за допомогою мурашиного альдегіду у присутності етанової кислоти. Синтезування препаративним методом виглядає як формілювання фенілетиламіну диметилформамідом за участю оксихлориду фосфору (вихід – 80 %).

Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід у застосуванні

Ця речовина, головним чином, виступає індикатором, реактивом для виявлення кислот: 4-гідроксипіролідін-α-карбонової (оксипролін) та β-(β-індоліл)-α-амінопропіонової (триптофан). Раніше ці хімічні матеріали використовувалися як сполучні компоненти у фарбах і барвниках. Сьогодні знаходять застосування в реставруванні та експертних роботах художніх творів.

Будучи реагентом на індольне ядро Трп, дає забарвлення червоного кольору в сірчаній кислоті, реагентом на піроли – фіолетове забарвлення. У фотометрії з його допомогою виявляють наявність первинних ароматичних амінів, з якими за умови забезпечення кислого середовища створює шифові основи. Також є реактивом для сульфаніламідних препаратів.

Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід – джерело стирилових, триарилметанових і деяких інших барвників.

Безпека. Як і всі хімічні речовини, цей продукт вимагає дотримання певних правил при зберіганні та використанні. Перебувати він повинен у прохолодному приміщенні при t 2-8 °С. Стабільний, але до світла чутливий. Не можна поєднувати його з основами і потужними окисниками.

За вказівками з безпеки належить до категорії S61, в якій мовиться, що необхідно уникати його попадання в довкілля. Вказівки щодо ризику: R22 (небезпечний при ковтанні) і R52/53 (становить загрозу для водних організмів). Клас небезпеки – 6.1 (може призвести до серйозних травм, смерті, зазвичай, при вдиханні, всмоктуванні через шкірні покриви або ковтанні).

Якщо Вам потрібно купити гуртом диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

NO-PICTURE

Залишіть відгук до товару “Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід”